---
title: US Vionnaise
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/v/vion-us/
type: club
language: nl
---

# US Vionnaise

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/v/vion-us/

Plaats: Vion

Website: https://fr-fr.facebook.com/us.vion
Numéro d’affiliation: 513924

## Adres

- Stade Municipal, Rue Saint Julien, 72300 Vion

## Veelgestelde vragen over US Vionnaise

### Waar kan ik de stand van US Vionnaise bekijken?

De actuele stand van de competities waarin US Vionnaise actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van US Vionnaise?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van US Vionnaise overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van US Vionnaise bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van US Vionnaise, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van US Vionnaise?

Het seizoen 2026/2027 van US Vionnaise start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft US Vionnaise eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van US Vionnaise terug te vinden.

### In welke competities speelt US Vionnaise?

US Vionnaise komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de FFF, waaronder de de Division 3, Poule F, en de Division 4, Poule F.

### Waar is US Vionnaise gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

US Vionnaise speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Stade Municipal, Rue Saint Julien, 72300 Vion.

### Waar staat de clubnaam US Vionnaise voor?

De naam US Vionnaise is een afkorting en staat voor Union Sportive Vionnaise. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

## [Division 3, Poule F](/nl/championnats/2026-2027/pays-de-la-loire/sarthe/3f.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 10 | [JS Solesmienne 2](/nl/clubs/s/solesmes-js.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [US Villaines-Malicorne](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T13:00:00+02:00 | [AS Clermont-Créans 2](/nl/clubs/c/clermont-creans-as.md) | [ ](/nl/match/356471/06-09-2026-clermont-creans-as-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-09-20T15:00:00+02:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356474/20-09-2026-vion-us-la-chap-daligne.md) | [US La Chapelle-d'Aligné 2](/nl/clubs/l/la-chap-daligne.md) |
| 2026-10-04T13:00:00+02:00 | [JS Solesmienne 2](/nl/clubs/s/solesmes-js.md) | [ ](/nl/match/356484/04-10-2026-solesmes-js-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356491/18-10-2026-vion-us-la-fleche-rc.md) | [RC Fléchois 3](/nl/clubs/l/la-fleche-rc.md) |
| 2026-11-01T13:00:00+01:00 | [US Bazouges-Cré sur le Loir 2](/nl/clubs/b/bazouges-cre-us.md) | [ ](/nl/match/356497/01-11-2026-bazouges-cre-us-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [US Villaines-Malicorne](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) | [ ](/nl/match/356503/08-11-2026-villaines-malicorne-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-11-15T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356504/15-11-2026-vion-us-parcesarthe-cs.md) | [CS Parcéen](/nl/clubs/p/parcesarthe-cs.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [AS Juigné-sur-Sarthe 2](/nl/clubs/j/juignesarthe-as.md) | [ ](/nl/match/356510/29-11-2026-juignesarthe-as-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-12-06T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356517/06-12-2026-vion-us-chantenay-villedieu.md) | [US Chantenay-Villedieu](/nl/clubs/c/chantenay-villedieu.md) |
| 2026-12-13T15:00:00+01:00 | [FC Coulongé-Pontvallain](/nl/clubs/c/coulonge-fc.md) | [ ](/nl/match/356526/13-12-2026-coulonge-fc-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-01-31T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356532/31-01-2027-vion-us-mezeray-as.md) | [AS Mézeray](/nl/clubs/m/mezeray-as.md) |
| 2027-02-07T13:00:00+01:00 | [US La Chapelle-d'Aligné 2](/nl/clubs/l/la-chap-daligne.md) | [ ](/nl/match/356539/07-02-2027-la-chap-daligne-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-02-14T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356544/14-02-2027-vion-us-solesmes-js.md) | [JS Solesmienne 2](/nl/clubs/s/solesmes-js.md) |
| 2027-03-07T13:00:00+01:00 | [RC Fléchois 3](/nl/clubs/l/la-fleche-rc.md) | [ ](/nl/match/356547/07-03-2027-la-fleche-rc-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-03-14T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356553/14-03-2027-vion-us-bazouges-cre-us.md) | [US Bazouges-Cré sur le Loir 2](/nl/clubs/b/bazouges-cre-us.md) |
| 2027-03-21T15:00:00+01:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356563/21-03-2027-vion-us-villaines-malicorne.md) | [US Villaines-Malicorne](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) |
| 2027-04-04T15:00:00+02:00 | [CS Parcéen](/nl/clubs/p/parcesarthe-cs.md) | [ ](/nl/match/356569/04-04-2027-parcesarthe-cs-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-04-11T15:00:00+02:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356574/11-04-2027-vion-us-juignesarthe-as.md) | [AS Juigné-sur-Sarthe 2](/nl/clubs/j/juignesarthe-as.md) |
| 2027-04-18T15:00:00+02:00 | [US Chantenay-Villedieu](/nl/clubs/c/chantenay-villedieu.md) | [ ](/nl/match/356577/18-04-2027-chantenay-villedieu-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356583/02-05-2027-vion-us-coulonge-fc.md) | [FC Coulongé-Pontvallain](/nl/clubs/c/coulonge-fc.md) |
| 2027-05-23T15:00:00+02:00 | [AS Mézeray](/nl/clubs/m/mezeray-as.md) | [ ](/nl/match/356590/23-05-2027-mezeray-as-vion-us.md) | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-05-30T15:00:00+02:00 | [US Vionnaise](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/356464/30-05-2027-vion-us-clermont-creans-as.md) | [AS Clermont-Créans 2](/nl/clubs/c/clermont-creans-as.md) |

## [Division 4, Poule F](/nl/championnats/2026-2027/pays-de-la-loire/sarthe/4f.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 9 | [AM.S. Vaas 2](/nl/clubs/v/vaas-as.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [US Villaines-Malicorne 2](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T13:00:00+02:00 | [US Précigné 2](/nl/clubs/p/precigne-us.md) | [ ](/nl/match/351925/06-09-2026-precigne-us-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-09-20T13:00:00+02:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351932/20-09-2026-vion-us-guecelard-us.md) | [US Guécélard 3](/nl/clubs/g/guecelard-us.md) |
| 2026-10-04T13:00:00+02:00 | [US Oizé 2](/nl/clubs/o/oize-us.md) | [ ](/nl/match/351935/04-10-2026-oize-us-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-10-18T13:00:00+02:00 | [AS Cérans Foulletourte 2](/nl/clubs/c/cerans-foulletourte.md) | [ ](/nl/match/351939/18-10-2026-cerans-foulletourte-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-11-01T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351945/01-11-2026-vion-us-villaines-malicorne.md) | [US Villaines-Malicorne 2](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) |
| 2026-11-08T13:00:00+01:00 | [CS Parcéen 2](/nl/clubs/p/parcesarthe-cs.md) | [ ](/nl/match/351948/08-11-2026-parcesarthe-cs-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-11-15T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351955/15-11-2026-vion-us-crosmieres-asbc.md) | [AS Le Bailleul-Crosmières 2](/nl/clubs/c/crosmieres-asbc.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [JS Solesmienne 3](/nl/clubs/s/solesmes-js.md) | [ ](/nl/match/351848/29-11-2026-solesmes-js-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2026-12-06T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351854/06-12-2026-vion-us-vaas-as.md) | [AM.S. Vaas 2](/nl/clubs/v/vaas-as.md) |
| 2026-12-13T13:00:00+01:00 | [AS Mézeray 2](/nl/clubs/m/mezeray-as.md) | [ ](/nl/match/351862/13-12-2026-mezeray-as-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-02-07T13:00:00+01:00 | [US Guécélard 3](/nl/clubs/g/guecelard-us.md) | [ ](/nl/match/351872/07-02-2027-guecelard-us-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-02-14T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351877/14-02-2027-vion-us-oize-us.md) | [US Oizé 2](/nl/clubs/o/oize-us.md) |
| 2027-03-07T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351881/07-03-2027-vion-us-cerans-foulletourte.md) | [AS Cérans Foulletourte 2](/nl/clubs/c/cerans-foulletourte.md) |
| 2027-03-14T12:30:00+01:00 | [US Villaines-Malicorne 2](/nl/clubs/v/villaines-malicorne.md) | [ ](/nl/match/351886/14-03-2027-villaines-malicorne-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-03-21T13:00:00+01:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351888/21-03-2027-vion-us-parcesarthe-cs.md) | [CS Parcéen 2](/nl/clubs/p/parcesarthe-cs.md) |
| 2027-04-04T13:00:00+02:00 | [AS Le Bailleul-Crosmières 2](/nl/clubs/c/crosmieres-asbc.md) | [ ](/nl/match/351895/04-04-2027-crosmieres-asbc-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-04-11T13:00:00+02:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351900/11-04-2027-vion-us-solesmes-js.md) | [JS Solesmienne 3](/nl/clubs/s/solesmes-js.md) |
| 2027-04-18T15:00:00+02:00 | [AM.S. Vaas 2](/nl/clubs/v/vaas-as.md) | [ ](/nl/match/351905/18-04-2027-vaas-as-vion-us.md) | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) |
| 2027-05-02T13:00:00+02:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351911/02-05-2027-vion-us-mezeray-as.md) | [AS Mézeray 2](/nl/clubs/m/mezeray-as.md) |
| 2027-05-30T13:00:00+02:00 | [US Vionnaise 2](/nl/clubs/v/vion-us.md) | [ ](/nl/match/351919/30-05-2027-vion-us-precigne-us.md) | [US Précigné 2](/nl/clubs/p/precigne-us.md) |

