---
title: US St Saturninoise
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/us-st-saturninoise/
type: club
language: nl
---

# US St Saturninoise

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/us-st-saturninoise/

Plaats: St Saturnin Les Avignon

Numéro d’affiliation: 526890

## Adres

- Stade René Laffond, 309 Rue Du 19 Mars 1962, 84450 St Saturnin Les Avignon

## Veelgestelde vragen over US St Saturninoise

### Waar kan ik de stand van US St Saturninoise bekijken?

De actuele stand van de competities waarin US St Saturninoise actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van US St Saturninoise?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van US St Saturninoise overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van US St Saturninoise bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van US St Saturninoise, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van US St Saturninoise?

Het seizoen 2026/2027 van US St Saturninoise start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft US St Saturninoise eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van US St Saturninoise terug te vinden.

### In welke competities speelt US St Saturninoise?

Het lijkt erop dat deze vereniging momenteel geen eerste elftal heeft dat in een standaard competitie speelt.

### Waar is US St Saturninoise gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

US St Saturninoise speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Stade René Laffond, 309 Rue Du 19 Mars 1962, 84450 St Saturnin Les Avignon.

### Waar staat de clubnaam US St Saturninoise voor?

De naam US St Saturninoise is een afkorting en staat voor U.s. St Saturninoise. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

_Deze vereniging speelt momenteel niet in een standaardcompetitie._
