---
title: US Pradetane
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/us-pradetane/
type: club
language: nl
---

# US Pradetane

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/us-pradetane/

Plaats: Le Pradet

Numéro d’affiliation: 519052

## Adres

- Stade Pierre Antoni, Complee Claude Mesangroas Stade Pierre Antoni 579 Avenue Jean Moulin, 83220 Le Pradet

## Veelgestelde vragen over US Pradetane

### Waar kan ik de stand van US Pradetane bekijken?

De actuele stand van de competities waarin US Pradetane actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van US Pradetane?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van US Pradetane overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van US Pradetane bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van US Pradetane, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van US Pradetane?

Het seizoen 2026/2027 van US Pradetane start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft US Pradetane eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van US Pradetane terug te vinden.

### In welke competities speelt US Pradetane?

US Pradetane komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de FFF, waaronder de de Division 2, Poule B, en de Division 3, Poule A.

### Waar is US Pradetane gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

US Pradetane speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Stade Pierre Antoni, Complee Claude Mesangroas Stade Pierre Antoni 579 Avenue Jean Moulin, 83220 Le Pradet.

### Waar staat de clubnaam US Pradetane voor?

De naam US Pradetane is een afkorting en staat voor U.s. Pradetane. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

## [Division 2, Poule B](/nl/championnats/2026-2027/mediterranee/var/2b.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 10 | [U.s Du Val D'issole](/nl/clubs/u/us-du-val-dissole.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [US Ollioulaise](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T00:00:00+02:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292726/06-09-2026-us-pradetane-us-ollioulaise.md) | [US Ollioulaise](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) |
| 2026-09-20T00:00:00+02:00 | [US Cadierenne](/nl/clubs/u/us-cadierenne.md) | [ ](/nl/match/292731/20-09-2026-us-cadierenne-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-10-04T00:00:00+02:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292738/04-10-2026-us-pradetane-efc-frejus-st-raph.md) | [ÉFC Fréjus Saint-Raphaël 3](/nl/clubs/e/efc-frejus-st-raph.md) |
| 2026-10-11T00:00:00+02:00 | [Asptt Hyeres](/nl/clubs/a/asptt-hyeres.md) | [ ](/nl/match/292744/11-10-2026-asptt-hyeres-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-10-25T00:00:00+02:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292752/25-10-2026-us-pradetane-as-arcoise.md) | [AS Arcoise](/nl/clubs/a/as-arcoise.md) |
| 2026-11-01T00:00:00+01:00 | [SO Londais 2](/nl/clubs/s/sto-londais.md) | [ ](/nl/match/292756/01-11-2026-sto-londais-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-11-08T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292762/08-11-2026-us-pradetane-us-du-val-dissole.md) | [U.s Du Val D'issole](/nl/clubs/u/us-du-val-dissole.md) |
| 2026-11-29T00:00:00+01:00 | [FC Pugetois 2](/nl/clubs/f/fc-pugetois.md) | [ ](/nl/match/292770/29-11-2026-fc-pugetois-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-12-06T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292773/06-12-2026-us-pradetane-ac-toulonnais.md) | [Ac Toulonnais](/nl/clubs/a/ac-toulonnais.md) |
| 2026-12-13T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292783/13-12-2026-us-pradetane-a-s-de-lesterel.md) | [AS Estérel FC 2](/nl/clubs/a/a-s-de-lesterel.md) |
| 2027-01-10T15:00:00+01:00 | [S.c. Plantourian](/nl/clubs/s/sc-plantourian.md) | [ ](/nl/match/292789/10-01-2027-sc-plantourian-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-01-17T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292792/17-01-2027-us-pradetane-us-cadierenne.md) | [US Cadierenne](/nl/clubs/u/us-cadierenne.md) |
| 2027-01-24T00:00:00+01:00 | [ÉFC Fréjus Saint-Raphaël 3](/nl/clubs/e/efc-frejus-st-raph.md) | [ ](/nl/match/292665/24-01-2027-efc-frejus-st-raph-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-02-07T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292675/07-02-2027-us-pradetane-asptt-hyeres.md) | [Asptt Hyeres](/nl/clubs/a/asptt-hyeres.md) |
| 2027-02-14T00:00:00+01:00 | [AS Arcoise](/nl/clubs/a/as-arcoise.md) | [ ](/nl/match/292680/14-02-2027-as-arcoise-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-02-21T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292684/21-02-2027-us-pradetane-sto-londais.md) | [SO Londais 2](/nl/clubs/s/sto-londais.md) |
| 2027-03-14T00:00:00+01:00 | [U.s Du Val D'issole](/nl/clubs/u/us-du-val-dissole.md) | [ ](/nl/match/292688/14-03-2027-us-du-val-dissole-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-03-21T00:00:00+01:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292696/21-03-2027-us-pradetane-fc-pugetois.md) | [FC Pugetois 2](/nl/clubs/f/fc-pugetois.md) |
| 2027-04-04T15:00:00+02:00 | [Ac Toulonnais](/nl/clubs/a/ac-toulonnais.md) | [ ](/nl/match/292701/04-04-2027-ac-toulonnais-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-04-18T00:00:00+02:00 | [AS Estérel FC 2](/nl/clubs/a/a-s-de-lesterel.md) | [ ](/nl/match/292711/18-04-2027-a-s-de-lesterel-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-05-02T00:00:00+02:00 | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/292714/02-05-2027-us-pradetane-sc-plantourian.md) | [S.c. Plantourian](/nl/clubs/s/sc-plantourian.md) |
| 2027-05-09T00:00:00+02:00 | [US Ollioulaise](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) | [ ](/nl/match/292722/09-05-2027-us-ollioulaise-us-pradetane.md) | [US Pradetane](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |

## [Division 3, Poule A](/nl/championnats/2026-2027/mediterranee/var/3a.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 8 | [US Cuers-Pierrefeu 2](/nl/clubs/u/us-cuers-pierrefeu.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | [US Ollioulaise 2](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [US Sanaryenne](/nl/clubs/u/us-sanaryenne.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | [US St Mandrier 2](/nl/clubs/u/us-st-mandrier.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T00:00:00+02:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304649/06-09-2026-us-pradetane-fc-revestois.md) | [FC Revestois](/nl/clubs/f/fc-revestois.md) |
| 2026-09-20T00:00:00+02:00 | [Sc Nansais 2](/nl/clubs/s/sc-nansais.md) | [ ](/nl/match/304653/20-09-2026-sc-nansais-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-10-04T00:00:00+02:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304658/04-10-2026-us-pradetane-us-sanaryenne.md) | [US Sanaryenne](/nl/clubs/u/us-sanaryenne.md) |
| 2026-10-11T00:00:00+02:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304664/11-10-2026-us-pradetane-fc-toulon-ouest.md) | [FC Toulon Ouest](/nl/clubs/f/fc-toulon-ouest.md) |
| 2026-10-25T00:00:00+02:00 | [US Cuers-Pierrefeu 2](/nl/clubs/u/us-cuers-pierrefeu.md) | [ ](/nl/match/304665/25-10-2026-us-cuers-pierrefeu-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-11-01T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/325357/01-11-2026-us-pradetane-sainte-musse-as.md) | [AS Sainte-Musse](/nl/clubs/s/sainte-musse-as.md) |
| 2026-11-08T00:00:00+01:00 | [Six-Fours le Brusc FC 2](/nl/clubs/s/six-fours-le-brusc-f.md) | [ ](/nl/match/304675/08-11-2026-six-fours-le-brusc-f-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-11-29T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304682/29-11-2026-us-pradetane-us-bandolaise.md) | [US Bandolaise](/nl/clubs/u/us-bandolaise.md) |
| 2026-12-06T00:00:00+01:00 | [US Ollioulaise 2](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) | [ ](/nl/match/304686/06-12-2026-us-ollioulaise-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2026-12-13T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304692/13-12-2026-us-pradetane-avs-mar-vivo.md) | [Av.s. Mar Vivo](/nl/clubs/a/avs-mar-vivo.md) |
| 2027-01-10T00:00:00+01:00 | [US St Mandrier 2](/nl/clubs/u/us-st-mandrier.md) | [ ](/nl/match/304699/10-01-2027-us-st-mandrier-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-01-17T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304701/17-01-2027-us-pradetane-sc-nansais.md) | [Sc Nansais 2](/nl/clubs/s/sc-nansais.md) |
| 2027-01-24T00:00:00+01:00 | [US Sanaryenne](/nl/clubs/u/us-sanaryenne.md) | [ ](/nl/match/304708/24-01-2027-us-sanaryenne-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-02-07T00:00:00+01:00 | [FC Toulon Ouest](/nl/clubs/f/fc-toulon-ouest.md) | [ ](/nl/match/304713/07-02-2027-fc-toulon-ouest-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-02-14T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304715/14-02-2027-us-pradetane-us-cuers-pierrefeu.md) | [US Cuers-Pierrefeu 2](/nl/clubs/u/us-cuers-pierrefeu.md) |
| 2027-02-21T00:00:00+01:00 | [AS Sainte-Musse](/nl/clubs/s/sainte-musse-as.md) | [ ](/nl/match/325345/21-02-2027-sainte-musse-as-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-03-14T00:00:00+01:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304615/14-03-2027-us-pradetane-six-fours-le-brusc-f.md) | [Six-Fours le Brusc FC 2](/nl/clubs/s/six-fours-le-brusc-f.md) |
| 2027-03-21T00:00:00+01:00 | [US Bandolaise](/nl/clubs/u/us-bandolaise.md) | [ ](/nl/match/304622/21-03-2027-us-bandolaise-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-04-04T00:00:00+02:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304626/04-04-2027-us-pradetane-us-ollioulaise.md) | [US Ollioulaise 2](/nl/clubs/u/us-ollioulaise.md) |
| 2027-04-18T00:00:00+02:00 | [Av.s. Mar Vivo](/nl/clubs/a/avs-mar-vivo.md) | [ ](/nl/match/304632/18-04-2027-avs-mar-vivo-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |
| 2027-05-02T00:00:00+02:00 | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) | [ ](/nl/match/304637/02-05-2027-us-pradetane-us-st-mandrier.md) | [US St Mandrier 2](/nl/clubs/u/us-st-mandrier.md) |
| 2027-05-09T00:00:00+02:00 | [FC Revestois](/nl/clubs/f/fc-revestois.md) | [ ](/nl/match/304640/09-05-2027-fc-revestois-us-pradetane.md) | [US Pradetane 2](/nl/clubs/u/us-pradetane.md) |

