---
title: UF Lézignanais
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/uf-lezignanais/
type: club
language: nl
---

# UF Lézignanais

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/u/uf-lezignanais/

Plaats: Lezignan Corbieres

Website: https://www.facebook.com/UF.Lezignanais/
Numéro d’affiliation: 550059

## Adres

- Stade Gaujac, Chemin De Fabrezan, 11200 Lezignan Corbieres

## Veelgestelde vragen over UF Lézignanais

### Waar kan ik de stand van UF Lézignanais bekijken?

De actuele stand van de competities waarin UF Lézignanais actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van UF Lézignanais?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van UF Lézignanais overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van UF Lézignanais bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van UF Lézignanais, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van UF Lézignanais?

Het seizoen 2026/2027 van UF Lézignanais start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft UF Lézignanais eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van UF Lézignanais terug te vinden.

### In welke competities speelt UF Lézignanais?

UF Lézignanais komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de FFF, waaronder de de Division 1, Poule Unique, en de Division 2, Poule B.

### Waar is UF Lézignanais gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

UF Lézignanais speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Stade Gaujac, Chemin De Fabrezan, 11200 Lezignan Corbieres.

### Waar staat de clubnaam UF Lézignanais voor?

De naam UF Lézignanais is een afkorting en staat voor Union Footballistique du Lézignanais. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

## [Division 1, Poule Unique](/nl/championnats/2026-2027/occitanie/aude/1u.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 10 | [Olympique Corbières Sud Minervois](/nl/clubs/o/ocsm.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [Trapel Pennautier FC](/nl/clubs/t/trapel-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T15:00:00+02:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279855/06-09-2026-uf-lezignanais-fc-st-nazairois.md) | [FC Saint-Nazairois](/nl/clubs/f/fc-st-nazairois.md) |
| 2026-09-19T19:00:00+02:00 | [FC Cazilhac](/nl/clubs/f/fc-cazilhac.md) | [ ](/nl/match/279856/19-09-2026-fc-cazilhac-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-10-04T15:00:00+02:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279864/04-10-2026-uf-lezignanais-lfc.md) | [FC Lauquet](/nl/clubs/l/lfc.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [Olympique Corbières Sud Minervois](/nl/clubs/o/ocsm.md) | [ ](/nl/match/279873/18-10-2026-ocsm-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-11-01T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279875/01-11-2026-uf-lezignanais-trapel-fc.md) | [Trapel Pennautier FC](/nl/clubs/t/trapel-fc.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [O. Cuxac d'Aude](/nl/clubs/c/cuxac-aude-o.md) | [ ](/nl/match/279884/08-11-2026-cuxac-aude-o-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-11-22T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279890/22-11-2026-uf-lezignanais-fu-narbonne.md) | [FU Narbonne 2](/nl/clubs/f/fu-narbonne.md) |
| 2026-12-06T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279895/06-12-2026-uf-lezignanais-alzonne-fc.md) | [FC Alzonnais 2](/nl/clubs/a/alzonne-fc.md) |
| 2026-12-12T19:00:00+01:00 | [Haut Minervois Olympique](/nl/clubs/h/haut-minervois-ol.md) | [ ](/nl/match/279898/12-12-2026-haut-minervois-ol-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-01-17T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279906/17-01-2027-uf-lezignanais-castelnaudary.md) | [CO Castelnaudary 2](/nl/clubs/c/castelnaudary.md) |
| 2027-01-31T12:00:00+01:00 | [US Conquoise 2](/nl/clubs/c/conques-us.md) | [ ](/nl/match/279915/31-01-2027-conques-us-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-02-07T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279919/07-02-2027-uf-lezignanais-fc-cazilhac.md) | [FC Cazilhac](/nl/clubs/f/fc-cazilhac.md) |
| 2027-02-21T15:00:00+01:00 | [FC Lauquet](/nl/clubs/l/lfc.md) | [ ](/nl/match/279923/21-02-2027-lfc-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-03-07T15:00:00+01:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279929/07-03-2027-uf-lezignanais-ocsm.md) | [Olympique Corbières Sud Minervois](/nl/clubs/o/ocsm.md) |
| 2027-03-21T15:00:00+01:00 | [Trapel Pennautier FC](/nl/clubs/t/trapel-fc.md) | [ ](/nl/match/279937/21-03-2027-trapel-fc-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-04-04T15:00:00+02:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279944/04-04-2027-uf-lezignanais-cuxac-aude-o.md) | [O. Cuxac d'Aude](/nl/clubs/c/cuxac-aude-o.md) |
| 2027-04-11T15:00:00+02:00 | [FU Narbonne 2](/nl/clubs/f/fu-narbonne.md) | [ ](/nl/match/279948/11-04-2027-fu-narbonne-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-04-25T12:30:00+02:00 | [FC Alzonnais 2](/nl/clubs/a/alzonne-fc.md) | [ ](/nl/match/279957/25-04-2027-alzonne-fc-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279959/02-05-2027-uf-lezignanais-haut-minervois-ol.md) | [Haut Minervois Olympique](/nl/clubs/h/haut-minervois-ol.md) |
| 2027-05-09T15:00:00+02:00 | [CO Castelnaudary 2](/nl/clubs/c/castelnaudary.md) | [ ](/nl/match/279968/09-05-2027-castelnaudary-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-05-23T15:00:00+02:00 | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/279973/23-05-2027-uf-lezignanais-conques-us.md) | [US Conquoise 2](/nl/clubs/c/conques-us.md) |
| 2027-05-30T15:00:00+02:00 | [FC Saint-Nazairois](/nl/clubs/f/fc-st-nazairois.md) | [ ](/nl/match/279978/30-05-2027-fc-st-nazairois-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |

## [Division 2, Poule B](/nl/championnats/2026-2027/occitanie/aude/2b.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 9 | [ETS Sainte-Eulalie Villesèquelande](/nl/clubs/s/ste-eulalie-vi.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [Trèbes FC 2](/nl/clubs/t/trebes-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | [US du Minervois](/nl/clubs/u/us-du-minervois.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-05T19:00:00+02:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265832/05-09-2026-uf-lezignanais-fc-st-nazairois.md) | [FC Saint-Nazairois 2](/nl/clubs/f/fc-st-nazairois.md) |
| 2026-09-20T15:00:00+02:00 | [US du Minervois](/nl/clubs/u/us-du-minervois.md) | [ ](/nl/match/265842/20-09-2026-us-du-minervois-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-10-03T19:00:00+02:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265843/03-10-2026-uf-lezignanais-ste-eulalie-vi.md) | [ETS Sainte-Eulalie Villesèquelande](/nl/clubs/s/ste-eulalie-vi.md) |
| 2026-10-18T11:30:00+02:00 | [Olympique Corbières Sud Minervois 2](/nl/clubs/o/ocsm.md) | [ ](/nl/match/265851/18-10-2026-ocsm-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-10-31T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265855/31-10-2026-uf-lezignanais-palaja-fc.md) | [Palaja FC](/nl/clubs/p/palaja-fc.md) |
| 2026-11-08T12:00:00+01:00 | [O. Cuxac d'Aude 2](/nl/clubs/c/cuxac-aude-o.md) | [ ](/nl/match/265865/08-11-2026-cuxac-aude-o-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2026-11-21T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265867/21-11-2026-uf-lezignanais-pezens-usa.md) | [USA Pezenoise 2](/nl/clubs/p/pezens-usa.md) |
| 2026-12-05T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265874/05-12-2026-uf-lezignanais-carcassonne-fac.md) | [FA Carcassonne 2](/nl/clubs/c/carcassonne-fac.md) |
| 2026-12-13T12:00:00+01:00 | [FC Corbières Méditerranée 2](/nl/clubs/f/fc-corbieres-medit.md) | [ ](/nl/match/265750/13-12-2026-fc-corbieres-medit-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-01-16T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265753/16-01-2027-uf-lezignanais-trebes-fc.md) | [Trèbes FC 2](/nl/clubs/t/trebes-fc.md) |
| 2027-01-30T20:00:00+01:00 | [MJC Gruissan](/nl/clubs/m/mjc-gruissan.md) | [ ](/nl/match/265759/30-01-2027-mjc-gruissan-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-02-06T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265765/06-02-2027-uf-lezignanais-us-du-minervois.md) | [US du Minervois](/nl/clubs/u/us-du-minervois.md) |
| 2027-02-21T15:00:00+01:00 | [ETS Sainte-Eulalie Villesèquelande](/nl/clubs/s/ste-eulalie-vi.md) | [ ](/nl/match/265774/21-02-2027-ste-eulalie-vi-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-03-06T19:00:00+01:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265778/06-03-2027-uf-lezignanais-ocsm.md) | [Olympique Corbières Sud Minervois 2](/nl/clubs/o/ocsm.md) |
| 2027-03-20T18:00:00+01:00 | [Palaja FC](/nl/clubs/p/palaja-fc.md) | [ ](/nl/match/265783/20-03-2027-palaja-fc-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-04-03T19:00:00+02:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265789/03-04-2027-uf-lezignanais-cuxac-aude-o.md) | [O. Cuxac d'Aude 2](/nl/clubs/c/cuxac-aude-o.md) |
| 2027-04-11T15:00:00+02:00 | [USA Pezenoise 2](/nl/clubs/p/pezens-usa.md) | [ ](/nl/match/265796/11-04-2027-pezens-usa-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-04-25T15:00:00+02:00 | [FA Carcassonne 2](/nl/clubs/c/carcassonne-fac.md) | [ ](/nl/match/265802/25-04-2027-carcassonne-fac-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-05-01T19:00:00+02:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265808/01-05-2027-uf-lezignanais-fc-corbieres-medit.md) | [FC Corbières Méditerranée 2](/nl/clubs/f/fc-corbieres-medit.md) |
| 2027-05-09T15:00:00+02:00 | [Trèbes FC 2](/nl/clubs/t/trebes-fc.md) | [ ](/nl/match/265816/09-05-2027-trebes-fc-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |
| 2027-05-22T19:00:00+02:00 | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) | [ ](/nl/match/265820/22-05-2027-uf-lezignanais-mjc-gruissan.md) | [MJC Gruissan](/nl/clubs/m/mjc-gruissan.md) |
| 2027-05-30T11:30:00+02:00 | [FC Saint-Nazairois 2](/nl/clubs/f/fc-st-nazairois.md) | [ ](/nl/match/265827/30-05-2027-fc-st-nazairois-uf-lezignanais.md) | [UF Lézignanais 2](/nl/clubs/u/uf-lezignanais.md) |

