---
title: US Lège-Cap-Ferret
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us/
type: club
language: nl
---

# US Lège-Cap-Ferret

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us/

Plaats: Lege Cap Ferret

Numéro d’affiliation: 552060

## Adres

- Stade Louis Goubet, 79 Avenue De La Mairie, 33970 Lege Cap Ferret
- Stade Municipal, Route Du Temple, 33740 Ares
- Stade Frédéric Sesostris, Pres Du Phare Au Cap Ferret Rue Des Goelands, 33970 Lege Cap Ferret
- Stade Des Dunes, Avenue De Bordeaux, 33970 Lege Cap Ferret
- Salle Des écoles, Avenue De La Mairie, 33950 Lege Cap Ferret

## Veelgestelde vragen over US Lège-Cap-Ferret

### Waar kan ik de stand van US Lège-Cap-Ferret bekijken?

De actuele stand van de competities waarin US Lège-Cap-Ferret actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van US Lège-Cap-Ferret?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van US Lège-Cap-Ferret overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van US Lège-Cap-Ferret bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van US Lège-Cap-Ferret, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van US Lège-Cap-Ferret?

Het seizoen 2026/2027 van US Lège-Cap-Ferret start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft US Lège-Cap-Ferret eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van US Lège-Cap-Ferret terug te vinden.

### In welke competities speelt US Lège-Cap-Ferret?

US Lège-Cap-Ferret komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de FFF, waaronder de de Championnat National 2, Poule A, en de Régional 3, Poule K.

### Waar is US Lège-Cap-Ferret gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

US Lège-Cap-Ferret speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Stade Louis Goubet, 79 Avenue De La Mairie, 33970 Lege Cap Ferret, en Stade Municipal, Route Du Temple, 33740 Ares, en Stade Frédéric Sesostris, Pres Du Phare Au Cap Ferret Rue Des Goelands, 33970 Lege Cap Ferret, en Stade Des Dunes, Avenue De Bordeaux, 33970 Lege Cap Ferret, en Salle Des écoles, Avenue De La Mairie, 33950 Lege Cap Ferret.

### Waar staat de clubnaam US Lège-Cap-Ferret voor?

De naam US Lège-Cap-Ferret is een afkorting en staat voor Union Sportive de Lège-Cap-Ferret. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

## [Championnat National 2, Poule A](/nl/championnats/2026-2027/national/2a.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 6 | [FC Chamalières](/nl/clubs/f/fc-chamalieres.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [FCE Mérignac Arlac](/nl/clubs/f/fce-merignac-arlac.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | [Onet Le Château Foot](/nl/clubs/o/onet-le-chat.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [Pau FC 2](/nl/clubs/p/pau-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-08-29T18:30:00+02:00 | [US Castanet-Tolosan](/nl/clubs/c/castanet-us.md) | [ ](/nl/match/246095/29-08-2026-castanet-us-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-09-05T19:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245642/05-09-2026-lege-cap-ferret-us-blagnac.md) | [Blagnac FC](/nl/clubs/b/blagnac.md) |
| 2026-09-19T19:30:00+02:00 | [FCE Mérignac Arlac](/nl/clubs/f/fce-merignac-arlac.md) | [ ](/nl/match/245650/19-09-2026-fce-merignac-arlac-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-10-04T15:00:00+02:00 | [Onet Le Château Foot](/nl/clubs/o/onet-le-chat.md) | [ ](/nl/match/245660/04-10-2026-onet-le-chat-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-10-17T19:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245666/17-10-2026-lege-cap-ferret-us-cestas-sag.md) | [SAG Cestas](/nl/clubs/c/cestas-sag.md) |
| 2026-10-31T19:00:00+01:00 | [FC Chamalières](/nl/clubs/f/fc-chamalieres.md) | [ ](/nl/match/245673/31-10-2026-fc-chamalieres-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-11-07T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245676/07-11-2026-lege-cap-ferret-us-us-colomiers.md) | [US Colomiers](/nl/clubs/u/us-colomiers.md) |
| 2026-11-21T19:00:00+01:00 | [Genêts Anglet](/nl/clubs/a/anglet-genets-foot.md) | [ ](/nl/match/245685/21-11-2026-anglet-genets-foot-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-12-05T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245690/05-12-2026-lege-cap-ferret-us-toulouse-fc.md) | [Toulouse FC 2](/nl/clubs/t/toulouse-fc.md) |
| 2026-12-12T19:00:00+01:00 | [Pau FC 2](/nl/clubs/p/pau-fc.md) | [ ](/nl/match/245698/12-12-2026-pau-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-01-16T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245704/16-01-2027-lege-cap-ferret-us-rodez-af.md) | [Rodez AF 2](/nl/clubs/r/rodez-af.md) |
| 2027-01-23T19:00:00+01:00 | [FC Bassin d'Arcachon](/nl/clubs/b/bassin-arcachon-fc.md) | [ ](/nl/match/245712/23-01-2027-bassin-arcachon-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-02-06T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245722/06-02-2027-lege-cap-ferret-us-trelissac-apfc.md) | [Trélissac-Antonne Périgord FC](/nl/clubs/t/trelissac-apfc.md) |
| 2027-02-20T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245733/20-02-2027-lege-cap-ferret-us-fce-merignac-arlac.md) | [FCE Mérignac Arlac](/nl/clubs/f/fce-merignac-arlac.md) |
| 2027-03-06T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245739/06-03-2027-lege-cap-ferret-us-onet-le-chat.md) | [Onet Le Château Foot](/nl/clubs/o/onet-le-chat.md) |
| 2027-03-13T19:30:00+01:00 | [SAG Cestas](/nl/clubs/c/cestas-sag.md) | [ ](/nl/match/245745/13-03-2027-cestas-sag-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-03-20T19:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245753/20-03-2027-lege-cap-ferret-us-fc-chamalieres.md) | [FC Chamalières](/nl/clubs/f/fc-chamalieres.md) |
| 2027-04-03T18:00:00+02:00 | [US Colomiers](/nl/clubs/u/us-colomiers.md) | [ ](/nl/match/245759/03-04-2027-us-colomiers-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-04-10T19:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245765/10-04-2027-lege-cap-ferret-us-anglet-genets-foot.md) | [Genêts Anglet](/nl/clubs/a/anglet-genets-foot.md) |
| 2027-04-18T15:00:00+02:00 | [Toulouse FC 2](/nl/clubs/t/toulouse-fc.md) | [ ](/nl/match/245776/18-04-2027-toulouse-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-04-24T19:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245780/24-04-2027-lege-cap-ferret-us-pau-fc.md) | [Pau FC 2](/nl/clubs/p/pau-fc.md) |
| 2027-05-01T18:00:00+02:00 | [Rodez AF 2](/nl/clubs/r/rodez-af.md) | [ ](/nl/match/245786/01-05-2027-rodez-af-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-05-08T19:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245792/08-05-2027-lege-cap-ferret-us-bassin-arcachon-fc.md) | [FC Bassin d'Arcachon](/nl/clubs/b/bassin-arcachon-fc.md) |
| 2027-05-22T18:00:00+02:00 | [Trélissac-Antonne Périgord FC](/nl/clubs/t/trelissac-apfc.md) | [ ](/nl/match/245796/22-05-2027-trelissac-apfc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-05-29T18:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/245803/29-05-2027-lege-cap-ferret-us-castanet-us.md) | [US Castanet-Tolosan](/nl/clubs/c/castanet-us.md) |

## [Régional 3, Poule K](/nl/championnats/2026-2027/nouvelle-aquitaine/regional/3k.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 4 | [SAG Cestas 2](/nl/clubs/c/cestas-sag.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | [Hiriburuko Ainhara 2](/nl/clubs/h/hiriburuko-ainhara-s.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [FC Martignas-Illac](/nl/clubs/m/martignas-illac-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | [SA Mauléonais](/nl/clubs/m/mauleonais-sa.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-05T20:00:00+02:00 | [SA Mauléonais](/nl/clubs/m/mauleonais-sa.md) | [ ](/nl/match/251684/05-09-2026-mauleonais-sa-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-09-20T15:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251694/20-09-2026-lege-cap-ferret-us-st-martin-seignanx.md) | [FC Saint-Martin-de-Seignanx](/nl/clubs/s/st-martin-seignanx.md) |
| 2026-10-04T15:00:00+02:00 | [FC Tartas Saint-Yaguen](/nl/clubs/t/tartas-st-yaguen-fc.md) | [ ](/nl/match/251699/04-10-2026-tartas-st-yaguen-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251706/18-10-2026-lege-cap-ferret-us-bassin-arcachon-fc.md) | [FC Bassin d'Arcachon 2](/nl/clubs/b/bassin-arcachon-fc.md) |
| 2026-10-25T15:00:00+01:00 | [SPUC Pessac](/nl/clubs/p/pessacais-stade-uc.md) | [ ](/nl/match/251710/25-10-2026-pessacais-stade-uc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-10-31T20:00:00+01:00 | [FC Martignas-Illac](/nl/clubs/m/martignas-illac-fc.md) | [ ](/nl/match/251717/31-10-2026-martignas-illac-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251723/08-11-2026-lege-cap-ferret-us-ygossais-stade.md) | [Stade Ygossais](/nl/clubs/y/ygossais-stade.md) |
| 2026-11-21T20:00:00+01:00 | [SAG Cestas 2](/nl/clubs/c/cestas-sag.md) | [ ](/nl/match/251725/21-11-2026-cestas-sag-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251736/29-11-2026-lege-cap-ferret-us-biarritz-jeanne-arc.md) | [La Jeanne-d'Arc de Biarritz](/nl/clubs/b/biarritz-jeanne-arc.md) |
| 2026-12-05T19:00:00+01:00 | [Cazaux Olympique](/nl/clubs/c/cazaux-olympique.md) | [ ](/nl/match/251739/05-12-2026-cazaux-olympique-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2026-12-13T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251747/13-12-2026-lege-cap-ferret-us-hiriburuko-ainhara-s.md) | [Hiriburuko Ainhara 2](/nl/clubs/h/hiriburuko-ainhara-s.md) |
| 2027-01-23T19:00:00+01:00 | [FC Saint-Martin-de-Seignanx](/nl/clubs/s/st-martin-seignanx.md) | [ ](/nl/match/251749/23-01-2027-st-martin-seignanx-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-01-31T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251760/31-01-2027-lege-cap-ferret-us-tartas-st-yaguen-fc.md) | [FC Tartas Saint-Yaguen](/nl/clubs/t/tartas-st-yaguen-fc.md) |
| 2027-02-06T19:00:00+01:00 | [FC Bassin d'Arcachon 2](/nl/clubs/b/bassin-arcachon-fc.md) | [ ](/nl/match/251763/06-02-2027-bassin-arcachon-fc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-03-07T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251772/07-03-2027-lege-cap-ferret-us-pessacais-stade-uc.md) | [SPUC Pessac](/nl/clubs/p/pessacais-stade-uc.md) |
| 2027-03-14T15:00:00+01:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251777/14-03-2027-lege-cap-ferret-us-martignas-illac-fc.md) | [FC Martignas-Illac](/nl/clubs/m/martignas-illac-fc.md) |
| 2027-03-20T20:00:00+01:00 | [Stade Ygossais](/nl/clubs/y/ygossais-stade.md) | [ ](/nl/match/251782/20-03-2027-ygossais-stade-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-04-04T15:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251790/04-04-2027-lege-cap-ferret-us-cestas-sag.md) | [SAG Cestas 2](/nl/clubs/c/cestas-sag.md) |
| 2027-04-10T19:00:00+02:00 | [La Jeanne-d'Arc de Biarritz](/nl/clubs/b/biarritz-jeanne-arc.md) | [ ](/nl/match/251795/10-04-2027-biarritz-jeanne-arc-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251800/02-05-2027-lege-cap-ferret-us-cazaux-olympique.md) | [Cazaux Olympique](/nl/clubs/c/cazaux-olympique.md) |
| 2027-05-16T15:00:00+02:00 | [Hiriburuko Ainhara 2](/nl/clubs/h/hiriburuko-ainhara-s.md) | [ ](/nl/match/251808/16-05-2027-hiriburuko-ainhara-s-lege-cap-ferret-us.md) | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) |
| 2027-05-30T15:00:00+02:00 | [US Lège-Cap-Ferret 2](/nl/clubs/l/lege-cap-ferret-us.md) | [ ](/nl/match/251811/30-05-2027-lege-cap-ferret-us-mauleonais-sa.md) | [SA Mauléonais](/nl/clubs/m/mauleonais-sa.md) |

