---
title: FC du Haut Quercy
canonical: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/f/fchq/
type: club
language: nl
---

# FC du Haut Quercy

HTML: https://www.liguesdefoot.fr/nl/clubs/f/fchq/

Plaats: Carennac

Website: https://www.facebook.com/p/Football-Club-du-Haut-Quercy-100057263807651/
Numéro d’affiliation: 541254

## Adres

- Plaine De Jeux De La Sole, La Verniere, 46110 Carennac
- Stade Du Pont, Village, 46110 Les Quatre Routes
- Stade Raoul Delapierre, Route De St Denis, 46110 Vayrac

## Veelgestelde vragen over FC du Haut Quercy

### Waar kan ik de stand van FC du Haut Quercy bekijken?

De actuele stand van de competities waarin FC du Haut Quercy actief is, vind je op deze pagina van LiguesDeFoot.fr. De standen worden automatisch bijgewerkt na het spelen van wedstrijden.

### Waar vind ik het programma en de uitslagen van FC du Haut Quercy?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je het volledige wedstrijdprogramma en alle uitslagen van FC du Haut Quercy overzichtelijk bij elkaar.

### Waar kan ik statistieken van FC du Haut Quercy bekijken?

Op deze pagina van LiguesDeFoot.fr vind je uitgebreide statistieken van FC du Haut Quercy, zoals gespeelde en resterende wedstrijden, overwinningen, gelijke spelen, doelpunten voor en tegen en andere relevante cijfers.

### Wanneer begint en eindigt het seizoen van FC du Haut Quercy?

Het seizoen 2026/2027 van FC du Haut Quercy start doorgaans in augustus of september 2026 en loopt door tot en met mei of juni 2027. De exacte speeldata worden vastgesteld door de FFF voor het landelijk amateurvoetbal of door het betreffende district voor de overige competities.

### Heeft FC du Haut Quercy eerdere seizoenen gespeeld?

Ja, op deze clubpagina zijn ook eerdere seizoenen en historische competitiegegevens van FC du Haut Quercy terug te vinden.

### In welke competities speelt FC du Haut Quercy?

FC du Haut Quercy komt uit in meerdere amateurcompetities die worden georganiseerd door de FFF, waaronder de de Division 1, Poule Unique, en de Division 4, Poule B, en de Division 2, Poule B.

### Waar is FC du Haut Quercy gevestigd en speelt het zijn thuiswedstrijden?

FC du Haut Quercy speelt zijn thuiswedstrijden op de volgende locaties: Plaine De Jeux De La Sole, La Verniere, 46110 Carennac, en Stade Du Pont, Village, 46110 Les Quatre Routes, en Stade Raoul Delapierre, Route De St Denis, 46110 Vayrac.

### Waar staat de clubnaam FC du Haut Quercy voor?

De naam FC du Haut Quercy is een afkorting en staat voor Football Club du Haut Quercy. De afkorting wordt in de praktijk gebruikt als herkenbare en verkorte clubnaam.

## [Division 1, Poule Unique](/nl/championnats/2026-2027/occitanie/lot/1u.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 6 | [Entente Bouriane FC](/nl/clubs/e/ent-bouriane-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [E.s.l.g](/nl/clubs/e/eslg.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | [Figeac Capdenac Quercy FC 2](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [Haut Célé FC](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-06T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/330058/06-09-2026-fchq-eslg.md) | [E.s.l.g](/nl/clubs/e/eslg.md) |
| 2026-09-19T20:00:00+02:00 | [Entente Bouriane FC](/nl/clubs/e/ent-bouriane-fc.md) | [ ](/nl/match/329857/19-09-2026-ent-bouriane-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-10-04T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329864/04-10-2026-fchq-cazals-montcl.md) | [Entente Cazals-Montclera](/nl/clubs/c/cazals-montcl.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [US 3 Cantons Catus](/nl/clubs/c/crayscatus3c.md) | [ ](/nl/match/329870/18-10-2026-crayscatus3c-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-11-01T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329878/01-11-2026-fchq-figeac-capdenac-qfc.md) | [Figeac Capdenac Quercy FC 2](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [FC Lalbenque-Fontanes](/nl/clubs/l/lalbenque-fon.md) | [ ](/nl/match/329884/08-11-2026-lalbenque-fon-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-11-22T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329887/22-11-2026-fchq-cahors-fc.md) | [Cahors FC 2](/nl/clubs/c/cahors-fc.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329770/29-11-2026-fchq-causse-limargue-fc.md) | [Causse Limargue FC](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) |
| 2026-12-05T20:00:00+01:00 | [Haut Célé FC](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) | [ ](/nl/match/329775/05-12-2026-haut-cele-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-12-13T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329780/13-12-2026-fchq-elan-marivalois.md) | [Élan Marivalois 2](/nl/clubs/e/elan-marivalois.md) |
| 2026-12-20T15:00:00+01:00 | [Puy-l'Évêque Prayssac FC](/nl/clubs/p/puyleveque-prayssac.md) | [ ](/nl/match/329787/20-12-2026-puyleveque-prayssac-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-02-14T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329794/14-02-2027-fchq-ent-bouriane-fc.md) | [Entente Bouriane FC](/nl/clubs/e/ent-bouriane-fc.md) |
| 2027-02-21T15:00:00+01:00 | [Entente Cazals-Montclera](/nl/clubs/c/cazals-montcl.md) | [ ](/nl/match/329798/21-02-2027-cazals-montcl-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-03-07T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329806/07-03-2027-fchq-crayscatus3c.md) | [US 3 Cantons Catus](/nl/clubs/c/crayscatus3c.md) |
| 2027-03-13T20:00:00+01:00 | [Figeac Capdenac Quercy FC 2](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) | [ ](/nl/match/329807/13-03-2027-figeac-capdenac-qfc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-03-21T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329818/21-03-2027-fchq-lalbenque-fon.md) | [FC Lalbenque-Fontanes](/nl/clubs/l/lalbenque-fon.md) |
| 2027-04-10T20:00:00+02:00 | [Cahors FC 2](/nl/clubs/c/cahors-fc.md) | [ ](/nl/match/329819/10-04-2027-cahors-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-04-17T20:00:00+02:00 | [Causse Limargue FC](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) | [ ](/nl/match/329826/17-04-2027-causse-limargue-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329832/02-05-2027-fchq-haut-cele-fc.md) | [Haut Célé FC](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) |
| 2027-05-08T20:00:00+02:00 | [Élan Marivalois 2](/nl/clubs/e/elan-marivalois.md) | [ ](/nl/match/329840/08-05-2027-elan-marivalois-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-05-23T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/329847/23-05-2027-fchq-puyleveque-prayssac.md) | [Puy-l'Évêque Prayssac FC](/nl/clubs/p/puyleveque-prayssac.md) |
| 2027-05-30T15:00:00+02:00 | [E.s.l.g](/nl/clubs/e/eslg.md) | [ ](/nl/match/329849/30-05-2027-eslg-fchq.md) | [FC du Haut Quercy](/nl/clubs/f/fchq.md) |

## [Division 4, Poule B](/nl/championnats/2026-2027/occitanie/lot/4b.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 4 | [Cuzance](/nl/clubs/c/cuzance.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | [Élan Marivalois 4](/nl/clubs/e/elan-marivalois.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [Haut Célé FC 3](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | [US de Labathude](/nl/clubs/l/labathude.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-20T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334444/20-09-2026-fchq-causse-limargue-fc.md) | [Causse Limargue FC 3](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) |
| 2026-10-04T15:00:00+02:00 | [Haut Célé FC 3](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) | [ ](/nl/match/334449/04-10-2026-haut-cele-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334361/18-10-2026-fchq-us-puybrun-tauriac.md) | [US Puybrun-Tauriac 2](/nl/clubs/u/us-puybrun-tauriac.md) |
| 2026-11-01T15:00:00+01:00 | [Béduer Faycelles FC](/nl/clubs/b/beduer-faycelles-us.md) | [ ](/nl/match/334369/01-11-2026-beduer-faycelles-us-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334370/08-11-2026-fchq-labathude.md) | [US de Labathude](/nl/clubs/l/labathude.md) |
| 2026-11-22T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334379/22-11-2026-fchq-val-roc-foot.md) | [Val Roc Foot 3](/nl/clubs/v/val-roc-foot.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [Élan Marivalois 4](/nl/clubs/e/elan-marivalois.md) | [ ](/nl/match/334380/29-11-2026-elan-marivalois-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-12-06T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334389/06-12-2026-fchq-cazillac.md) | [Entente Cazillac-Sarrazac](/nl/clubs/c/cazillac.md) |
| 2026-12-13T15:00:00+01:00 | [Cuzance](/nl/clubs/c/cuzance.md) | [ ](/nl/match/334390/13-12-2026-cuzance-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-02-14T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334399/14-02-2027-fchq-haut-cele-fc.md) | [Haut Célé FC 3](/nl/clubs/h/haut-cele-fc.md) |
| 2027-02-21T13:00:00+01:00 | [US Puybrun-Tauriac 2](/nl/clubs/u/us-puybrun-tauriac.md) | [ ](/nl/match/334401/21-02-2027-us-puybrun-tauriac-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-03-07T15:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334408/07-03-2027-fchq-beduer-faycelles-us.md) | [Béduer Faycelles FC](/nl/clubs/b/beduer-faycelles-us.md) |
| 2027-03-14T15:00:00+01:00 | [US de Labathude](/nl/clubs/l/labathude.md) | [ ](/nl/match/334413/14-03-2027-labathude-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-03-21T13:00:00+01:00 | [Val Roc Foot 3](/nl/clubs/v/val-roc-foot.md) | [ ](/nl/match/334415/21-03-2027-val-roc-foot-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-04-11T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334421/11-04-2027-fchq-elan-marivalois.md) | [Élan Marivalois 4](/nl/clubs/e/elan-marivalois.md) |
| 2027-04-18T15:00:00+02:00 | [Entente Cazillac-Sarrazac](/nl/clubs/c/cazillac.md) | [ ](/nl/match/334427/18-04-2027-cazillac-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/334431/02-05-2027-fchq-cuzance.md) | [Cuzance](/nl/clubs/c/cuzance.md) |
| 2027-05-09T15:00:00+02:00 | [Causse Limargue FC 3](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) | [ ](/nl/match/334436/09-05-2027-causse-limargue-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 3](/nl/clubs/f/fchq.md) |

## [Division 2, Poule B](/nl/championnats/2026-2027/occitanie/lot/2b.md)

| # | Club | Wed | W | G | V | F | Pnt | DV | DT | DS | Min |
| --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
| 6 | [Entente Ségala Foot](/nl/clubs/e/ent-segala-f.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | [E.s.l.g 2](/nl/clubs/e/eslg.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | [Figeac Capdenac Quercy FC 3](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | [FC de Gréalou](/nl/clubs/g/grealou.md) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |

| Datum | Thuis | Uitslag | Uit |
| --- | --- | --- | --- |
| 2026-09-20T15:00:00+02:00 | [Causse Limargue FC 2](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) | [ ](/nl/match/353133/20-09-2026-causse-limargue-fc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-10-04T13:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353139/04-10-2026-fchq-ent-segala-f.md) | [Entente Ségala Foot](/nl/clubs/e/ent-segala-f.md) |
| 2026-10-18T15:00:00+02:00 | [Figeac Capdenac Quercy FC 3](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) | [ ](/nl/match/353143/18-10-2026-figeac-capdenac-qfc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-11-01T13:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353150/01-11-2026-fchq-as-livernon.md) | [AS de Livernon](/nl/clubs/a/as-livernon.md) |
| 2026-11-08T15:00:00+01:00 | [AF Biars Bretenoux 3](/nl/clubs/a/af-biars-bretenoux.md) | [ ](/nl/match/353152/08-11-2026-af-biars-bretenoux-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-11-22T13:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353159/22-11-2026-fchq-emsc.md) | [Entente Mayrinhac-Saint-Céré](/nl/clubs/e/emsc.md) |
| 2026-11-29T15:00:00+01:00 | [FC de Gréalou](/nl/clubs/g/grealou.md) | [ ](/nl/match/353163/29-11-2026-grealou-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-12-06T13:00:00+01:00 | [E.s.l.g 2](/nl/clubs/e/eslg.md) | [ ](/nl/match/353169/06-12-2026-eslg-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2026-12-13T13:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353173/13-12-2026-fchq-effca.md) | [Entente Fons-Fourmagnac-Camburat-Assier](/nl/clubs/e/effca.md) |
| 2027-02-13T20:00:00+01:00 | [Entente Ségala Foot](/nl/clubs/e/ent-segala-f.md) | [ ](/nl/match/353176/13-02-2027-ent-segala-f-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-02-20T20:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353181/20-02-2027-fchq-figeac-capdenac-qfc.md) | [Figeac Capdenac Quercy FC 3](/nl/clubs/f/figeac-capdenac-qfc.md) |
| 2027-03-07T15:00:00+01:00 | [AS de Livernon](/nl/clubs/a/as-livernon.md) | [ ](/nl/match/353190/07-03-2027-as-livernon-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-03-13T20:00:00+01:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353191/13-03-2027-fchq-af-biars-bretenoux.md) | [AF Biars Bretenoux 3](/nl/clubs/a/af-biars-bretenoux.md) |
| 2027-03-21T15:00:00+01:00 | [Entente Mayrinhac-Saint-Céré](/nl/clubs/e/emsc.md) | [ ](/nl/match/353198/21-03-2027-emsc-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-04-10T20:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353202/10-04-2027-fchq-grealou.md) | [FC de Gréalou](/nl/clubs/g/grealou.md) |
| 2027-04-17T20:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353206/17-04-2027-fchq-eslg.md) | [E.s.l.g 2](/nl/clubs/e/eslg.md) |
| 2027-05-02T15:00:00+02:00 | [Entente Fons-Fourmagnac-Camburat-Assier](/nl/clubs/e/effca.md) | [ ](/nl/match/353212/02-05-2027-effca-fchq.md) | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) |
| 2027-05-09T15:00:00+02:00 | [FC du Haut Quercy 2](/nl/clubs/f/fchq.md) | [ ](/nl/match/353216/09-05-2027-fchq-causse-limargue-fc.md) | [Causse Limargue FC 2](/nl/clubs/c/causse-limargue-fc.md) |

